MoreLove Przedszkole Hi!

Edukacja przedszkolna jest ważnym etapem w życiu dziecka. Wybór miejsca, które będzie wspierało rozwój dziecka jest niełatwym zadaniem dla rodziców. Rekrutacja do naszego przedszkola trwa cały rok aż do wykorzystania wolnych miejsc. O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjmujemy dzieci w wieku od 1,5 do 6 lat. Stymulujemy rozwój dzieci zarówno pełno- jak i niepełnosprawnych.

Zapewniamy kameralne grupy 10-15 osób, które dają możliwość indywidualnego podejścia do dzieci a także ułatwiają adaptację dziecka w grupie rówieśników.

Zapisy do przedszkola i grupy żłobkowej odbywają się w następujący sposób:

MoreLove Przedszkole icon1

Telefonicznie

wystarczy zadzwonić na nr:

Mailowo

pisząc do nas na adres:

kontakt@morelove-przedszkole.pl

MoreLove Przedszkole icon3

Osobiście

odwiedzając nas w przedszkolu MoreLove

ul. Morelowa 2A

MoreLove Przedszkole icon2

Dzieci przyjmowane są według kolejności zgłoszeń do czasu zapełnienia grupy. Liczba miejsc jest ograniczona. Wpisanie na listę następuje po podpisaniu umowy i dokonaniu opłaty wpisowego.

Adaptacja

Moment, w którym dziecko staje się przedszkolakiem to nierzadko bardzo trudy czas zarówno dla dziecka jak i dla rodzica. Aby to ułatwić prowadzimy zajęcia adaptacyjne, których zadaniem jest ułatwienie dziecku rozpoczęcia radosnej przygody z edukacją a rodzicowi zdobycie zaufania do placówki.

Dobra adaptacja dziecka jest jednym z najważniejszych zadań. Zależy nam na tym, aby każdy maluch zapoznał się i zdobył orientację w żłobkowej przestrzeni, aby nawiązał pozytywne relacje z grupą rówieśniczą oraz personelem placówki, a także aby wdrożył się w rytm dnia i przedszkolne rytuały.

Dlatego, jeśli zdecydują się Państwo na wybór naszej placówki zapraszamy do bezpłatnych zajęć adaptacyjnych. Będą one doskonałą okazją do tego, aby dziecko przez kilka godzin pobytu z nami zapoznało się z przedszkolem, swoją przyszłą ciocią, kolegami i koleżankami.

Bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie się w placówce na adaptację. Mamy nadzieje, że zajęcia adaptacyjne pomogą w łatwiejszym starcie dziecka w naszej placówce.

[/vc_column_text]

Harmonogram adaptacji

• Poniedziałek
    rodzic wspólnie z dzieckiem uczestniczy w zajęciach
  • Wtorek
    o godzinie 10 rodzic opuszcza placówkę i wraca po dziecko za godzinę
  • Środa
    rodzic opuszcza placówkę o godzinie 9:30 i o godz. 11:00 wraca po dziecko
  • Czwartek
    rodzic o godzinie 9:00 pozostawia dziecko na 2 godzimy i odbiera je o 11:00
  • Piątek
    rodzic o godzinie 9:00 pozostawia dziecko na 2 godziny i odbiera je o 11:00.
MoreLove Przedszkole map

Wyżywienie

Jadłospis układany przez dietetyka zawiera wszelkie potrzebne minerały i witaminy oraz odpowiednią ilość kalorii. Posiłki przygotowywane są wyłącznie ze świeżych produktów. Ponadto posiłki uwzględniają wszelkie diety eliminacyjne.

Wyżywienie realizowane jest przez firmę Pan Królik Catering

miesięcznie – pobyt całodzienny

miesięcznie – pobyt 5h

dzienna stawka żywieniowa:

W ramach czesnego zapewniamy także:

• Opiekę nad dziećmi w wieku od 1,5 do 6 lat;
  • Zajęcia przez 12 miesięcy w roku od poniedziałku do piątku w godz. 6.40 – 18:00;
  • Wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną;
  • Realizację programu zatwierdzonego przez MEN;
  • Edukację językową – codziennie j. angielski;
  • Bezpłatne zajęcia adaptacyjne;
  • Profilaktyka zdrowotna.

Zajęcia dodatkowe (płatne):

• zumba – 60,00 zł
  • balet – 70,00 zł
  • taniec roar – 70,00 zł
  • karate – 90,00 zł
  • programowanie – 90,00 zł
  • robotyka – 110,00 zł

MoreLove Przedszkole happy kids

Sprawdź jak obniżyć czesne w żłobku:

Uzyskanie dofinansowania do żłobka pozwoli na obniżenie czesnego
o 400 zł miesięcznie

WARSZAWSKI BON ŻŁOBKOWY

Uzyskanie dofinansowania do żłobka pozwoli na obniżenie czesnego
o KOLEJNE 400 zł miesięcznie

PROMOCJA RAZEM RAŹNIEJ

Zaproś znajomych, jeśli wasze dzieci będą uczęszczały do żłobka w tym samym czasie otrzymacie comiesięczną zniżkę na czesne w kwocie 150 zł każdy oraz nie zapłacicie opłaty rekrutacyjnej, która wynosi 800 zł.

(Dzieci nie muszą być spokrewnione)
MoreLove Przedszkole cloud